Meclis Komisyonları

 

2019 YILI ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MECLİSİ İHTİSAS KOMİSYONLARI ÜYELERİ
ENCÜMEN ÜYELERİ KARAR  NO : PARTİ GRUBU   
Mesut KOCAGÖZ 13.04.2019/254 CHP
Büşra ÖZDEMİR 13.04.2019/254 CHP
Mithat ARAS 13.04.2019/254 CHP
Mehmet Cengiz BÜYÜKGEBİZ 13.04.2019/254 İYİ PARTİ
Şerafettin ÖZER 13.04.2019/254 İYİ Parti
PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU KARAR  NO : PARTİ GRUBU   
Oktay BAŞARAN 13.04.2019/255 CHP
Zafer TAN 13.04.2019/255 CHP
Ali POLAT 13.04.2019/255 CHP
Batuhan Mutlu ENGİN 13.04.2019/255 CHP
Abdurrahman YILMAZ 13.04.2019/255 AK Parti
Serhat ÖZDEMİR 13.04.2019/255 AK Parti
Levent KONUR 13.04.2019/255 AK Parti
Mehmet YÜKSEL 13.04.2019/255 İYİ Parti
Avni ATAY 13.04.2019/255 MHP
İMAR VE BAYINDIRLIK KOMİSYONU KARAR  NO : PARTİ GRUBU   
Mehmet HACIARİFOĞLU 13.04.2019/256 CHP
Sıdıka GÖKYAR KIZILCA 13.04.2019/256 CHP
Erkan DEMİRCİ 13.04.2019/256 CHP
Enver BARIŞ 13.04.2019/256 CHP
Ali ÇETİN 13.04.2019/256 AK Parti
Hasan Cumhur GÖNCÜ 13.04.2019/256 AK Parti
Mehmet Ali KİRİŞ 13.04.2019/256 AK Parti
Adem ER 13.04.2019/256 MHP
Barış BULUT 13.04.2019/256 İYİ Parti
ÇEVRE VE SAĞLIK KOMİSYONU KARAR  NO : PARTİ GRUBU   
Şafak OTUZALTI 13.04.2019/257 CHP
Osman MANİS 13.04.2019/257 CHP
Mehmet YÖRÜKOĞLU 13.04.2019/257 CHP
Bülent ÖZGÜVEN 13.04.2019/257 CHP
Şevket ÖZKAN 13.04.2019/257 AK Parti
İsmail DEMİR 13.04.2019/257 AK Parti
Fırat DEMİRCİ 13.04.2019/257 AK Parti
Hüseyin BALYA 13.04.2019/257 MHP
Mehmet TOPRAK 13.04.2019/257 İYİ Parti
EĞİTİM,KÜLTÜR,GENÇLİK VE SPOR KOMİSYONU KARAR  NO : PARTİ GRUBU   
Esin BİLGİÇ 13.04.2019/258 CHP
Metin ALTUNBAŞ 13.04.2019/258 CHP
Mithat ARAS 13.04.2019/258 CHP
Oktay BAŞARAN 13.04.2019/258 CHP
Kemal YILDIRIM  13.04.2019/258 AK Parti
Mehmet Ali ERDOĞAN 13.04.2019/258 AK Parti
Mehmet GÜVEN 13.04.2019/258 AK Parti
Mehmet DURUKAN 13.04.2019/258 MHP
Yusuf Emre ERTUĞAN 13.04.2019/258 İYİ Parti
ULAŞIM KOMİSYONU KARAR  NO : PARTİ GRUBU   
Zekeriya ALTUN 13.04.2019/259 CHP
Ahmet CAN 13.04.2019/259 CHP
Deniz FİLİZ 13.04.2019/259 CHP
Ertuğrul ÜNAL 13.04.2019/259 CHP
Muhammet URAL 13.04.2019/259 AK Parti
Dilaver TANIK 13.04.2019/259 AK Parti
İlhami YILDIRAN 13.04.2019/259 AK Parti
Ali ŞAHİN 13.04.2019/259 MHP 
Gürsel AŞIK 13.04.2019/259 İYİ Parti
AKDENİZ BELEDİYELER BİRLİĞİ(ASİL) KARAR  NO : PARTİ GRUBU   
Oktay BAŞARAN 13.04.2019/260 CHP
Enver BARIŞ 13.04.2019/260 CHP
Ali COŞKUN 13.04.2019/260 CHP
Zekeriya ALTUN 13.04.2019/260 CHP
Mithat ARAS 13.04.2019/260 CHP
Erşan ÖZDEN 13.04.2019/260 CHP
Ertuğrul ÜNAL 13.04.2019/260 CHP
Mustafa BASKAK 13.04.2019/260 İYİ Parti
Ramazan ÖZEN 13.04.2019/260 İYİ Parti
Yusuf Emre ERTUĞAN 13.04.2019/260 İYİ Parti
Kerem Kaya TURAN 13.04.2019/260 İYİ Parti
AKDENİZ BELEDİYELER BİRLİĞİ(YEDEK) KARAR  NO : PARTİ GRUBU   
Deniz FİLİZ 13.04.2019/260 CHP
Ahmet CAN 13.04.2019/260 CHP
Batuhan Mutlu ENGİN 13.04.2019/260 CHP
Mehmet YÖRÜKOĞLU 13.04.2019/260 CHP
Büşra ÖZDEMİR 13.04.2019/260 CHP
TARİHİ KENTLER BİRLİĞİ(ASİL) KARAR  NO : PARTİ GRUBU  
Mehmet TUFAN 13.04.2019/261 CHP
Esin BİLGİÇ 13.04.2019/261 CHP
Hasan Can KAMBUROĞLU 13.04.2019/261 İYİ Parti
TARİHİ KENTLER BİRLİĞİ(YEDEK) KARAR  NO : PARTİ GRUBU   
Zekeriya ALTUN 13.04.2019/261 CHP
Oktay BAŞARAN 13.04.2019/261 CHP
SAĞLIKLI KENTLER BİRLİĞİ KARAR  NO : PARTİ GRUBU   
Ünal ÇETİNKAYA 13.04.2019/262 CHP 
Halil ARIKAN 13.04.2019/262 CHP
Deniz FİLİZ 13.04.2019/262 CHP