Yörük Festivali'nde Mustafa Ceceli rüzgarı
11 Mayıs 2015, Pazartesi

Büyükşehir Belediyesi 1.Uluslararası Yörük Festivali kapsamında sahneye çıkan ünlü sanatçı Mustafa Ceceli, Antalyalılara muhteşem bir konser verdi.

Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Antalya Yörükler Derneği işbirliğiyle düzenlenen 1. Uluslararası Yörük Festivali ve 22. Yörük Şöleni'nde, Türk-Pop müziğinin güçlü ismi Mustafa Ceceli rüzgarı esti. İlk kez Senfoni Orkestrası ile birlikte sahneye çıkan Ceceli, Cumhuriyet Meydanı’nı dolduran binlerce Antalyalıya unutulmaz bir gece yaşattı. En güzel şarkılarını Antalyalılar için söyleyen ünlü sanatçı,  hayranlarıyla bol bol özçekim yaptı. Antalyalılar, hep bir ağızdan Mustafa Ceceli'nin şarkılarını söylerken, bir yandan da ritimlere eşlik edip dans etti. Yörükler Derneği Kadın Kolları’nın Yörük kemeri takdim ettiği Ceceli yöresel türküleri söylemeyi ihmal etmedi. Sahne  performansı büyük beğeni toplayan ve hayranları tarafından sık sık alkışlanan Mustafa Ceceli'nin piyano, bateri, org, gitar ve darbuka şovu izleyenleri büyüledi.  

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, şarkılarıyla Antalyalıları coşturan Mustafa Ceceli'ye çiçek takdim etti. Yaklaşık iki saat boyunca sahnede kalan Ceceli, kendisini Antalyalılarla buluşturan Menderes Türel'e teşekkür etti.