Başkan Böcek Serik Çandır’daki asfalt çalışmalarını denetledi
28 Mayıs 2019, Salı

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Serik İlçesi Çandır Mahallesi’nde devam eden asfalt çalışmalarını denetledi. Büyükşehir olarak bütün yollarda var olduklarını belirten Böcek, 1 milyon 250 bin liraya mal olması beklenen yol çalışmasının bayrama kadar tamamlanacağını söyledi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Serik ilçesindeki Çandır Mahallesi'nde Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı'nın sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceledi. Çalışma hakkında bilgi alan Başkan Böcek, asfalt ekibine kolaylıklar diledi. Büyükşehir olarak bütün yollarda var olduklarını söyleyen Başkan Muhittin Böcek, “2 kilometrelik yolda sıcak asfalt çalışması yapıyoruz. Yol çalışması yaklaşık 1 milyon 250 bin liraya mal olacak. Altyapısı tamamlanan bütün yollarda sıcak asfalt çalışmasını tamamlayacağız. Onun dışında kalan yollarda da sathi asfalt kaplama yapacağız. Bayrama kadar bu yolu tamamlayacağız. 913 mahallede kapalı yol yok. Yollar önemli ama sıcak asfalt daha önemli. Burada sıcak asfalt döküyoruz ama dağlarda da kar nedeniyle kapanan yolları açmaya çalışıyoruz. Antalya'da bir tarafa denize girilirken, bir yandan da karla mücadele ediyoruz" diye konuştu.
Asfalt çalışmasının ardından Böcek, Çandır Toptancı Hali'nde vatandaşları ziyaret etti. Hal esnafının sorunlarını ve taleplerini dinleyen Böcek, tüm konularda gerekli toplantı ve istişarelerin yapılacağını ifade etti.